Nezisková organizácia FITSMILE – spoločne pre zdravý životný štýl!

PROSÍM, PODPORTE NÁS VAŠIMI 2%

 

PRISPEJTE FIT SMILE VAŠIMI 2%, aby sme mohli ZADARMO spolu trénovať, neustále pridávať hodnotné články, blogy, recepty, fotky, jedlá a nápoje s nutričnými hodnotami, aby sme Vám mohli pomôcť v zdravom životnom štýle.

Sme občianske združenie, ktoré sa snaží združovať ľudí, ktorí majú spoločný cieľ: žiť zdravo.

Snažíme sa vytvoriť BEZPLATNÚ aplikáciu, webstránku, kde by mohli členovia sledovať svoj príjem a výdaj (jedlá a šport) a tak dosiahnuť svoj cieľ, t.j. schudnúť tuky alebo nabrať svaly aj bez osobného trénera. Keďže jeden z najdôležitejších faktorov je práve kalorický deficit. Okrem toho sa snažíme pridávať články, recepty, motivačné fotky a pomôcť každému v zdravej životospráve.

 

CIEĽ: buďte svojím trénerom a manažujte svoje telo ZADARMO!

FIT SMILE 

 

IČO: 42425867

Právna forma: Občianske združenie

IBAN číslo účtu: SK3483300000002201483642 / kód banky: 8330 (Fio banka a.s)

 

TERMÍNY pre 2 %:

ŽIVNOSTNÍCI alebo PRÁVNICKÉ OSOBY

do 31.3.20xx - označiť nás ako príjemcu 2 % v daňovom priznaní

ZAMESTNANCI

poproste svojho zamestnávateľa, aby vyznačil v časti VII., že žiadate o vystavenie potvrdenia na účely par.50. Následne do konca apríla vyplňte vyhlásenie o poukázaní 2 % dane a pošlite do 30.4.20xx daňovému úradu v mieste Vášho bydliska (do formulára budete potrebovať aj Ročné zúčtovanie preddavkov na daň z príjmov a Potvrdenie o zaplatení - preto je termín do konca apríla). Keď to urobí za Vás zamestnávateľ, stačí nahlásiť, komu chcete darovať 2 %.

 

KEĎ DOSTANEME OD VÁS DAR, odmeníme Vás s poradenstvom úplne ZADARMO. Stačí nám napísať na mail: info@fitsmile.sk, že ste darovali a žiadate o bezplatné poradenstvo.

 

ĎAKUJEME