Nezisková organizácia FITSMILE – spoločne pre zdravý životný štýl!

Ďakujeme

Naša vízia

Sme občianske združenie, ktoré sa snaží združovať ľudí, ktorí majú spoločný cieľ: žiť zdravo.

- silná športová komunita
- bezplatná webová aplikácia na sledovanie cieľov
- vzájomná podpora medzi členmi
- bezplatné konzultácie a rady medzi členmi
- vytváranie nových priateľov a mnoho menších cieľov..

 

Kto je za celým OZ? A čo pre ňu znamená šport?
"Volám sa Andrea, od malička športujem, mala som 10 rokov, keď som začala šúťažne robiť karate. Stala som sa majsterkou Slovenska (viackrát), podarilo sa mi získať pár krásnych výsledkov, aj medzinárodných. Založila som aj športový klub, kde sme mali 3roky 5x do týždňa tréningy. Rada chodím na bežecké a iné súťaže. Vyskúšala som aj fitness súťaž, kde sa v kategórii SportModel podarilo získať 3x3.miesto (díky FullFocus :) ).Denne športujem. Nie málo :D milujem to. A čo pre mňa znamená šport?

Napĺňa ma energiou a životom, poskytuje mi silu a vyvážený prístup k životu. Prostredníctvom športu objavujem svoje hranice a nielenže ich spoznávam, ale aj ich prekonávam. Každý nový deň prináša nové výzvy, ktoré ma motivujú a posúvajú dopredu. Ale najdôležitejšie je, že vďaka športu cítim, že naozaj žijem.

Tí, ktorí sa rozhodnú venovať športu a pustia sa do toho s nadšením, sa automaticky stávajú súčasťou jednej veľkej komunity. Je to akoby sme boli spojení neviditeľnými povrazmi, ktoré nás spájajú v zdieľaní túžby po zlepšení a dosiahnutí našich cieľov. A z týchto väzieb vznikajú nie len priateľstvá, ale úplné puto medzi rovnakými duchmi, ktoré spolu prežívajú radosť a bolesť svojich športových úspechov a neúspechov.

Osobne som zažila neuveriteľnú transformáciu prostredníctvom športu, ale nejde o bezbolestnú cestu. Bojovala som, pociťovala som únavu, stretávala sa s prekážkami. Avšak práve tieto boje ma formovali a pomohli mi rásť, nielen fyzicky, ale aj mentálne. Takže áno, každý úspech, každý prekonaný strach, každý pokrok, ma napĺňa hrdosťou a ukazuje mi, že som schopná viac, ako som si kedy myslela."

..aj keď naše OZ nepodporíte s 2%, ale staneme sa kamarátmi, navzájom si pomôžeme, poskytneme si online podporu pri tréningu alebo pôjdeme spolu zatrénovať offline..už sa oplatilo vymyslieť to celé a ťahať to ešte roky a možno raz naše vízie sa stanú realitou." Andrea :)

Čo získate s registráciou na našej stránke? 

- online trénera zadarmo, kto Vás bude nonstop motivovať
- získate prehľad o Vašich prijatých a vydaných kalóriách
- môžete zadať svoje denné ciele: ako spánok, prijaté tekutiny (voda), ako ste sa cítili daný deň, koľko krokov ste mali daný deň, koľko ste trénovali, aký pocit ste mali po X jedle a zadať rôzne poznámky, čo súvisiace s Vašim cieľom
- získate prehľad o každom Vašom dni - či smerujete k cieľu alebo nie
- a mnoho ďalších.

NEZABUDNITE: Bez čísiel je všetko len názor :)

Ako sa najlahšie spojiť?

Od roku 2024 začíname používať na sociálnych sieťach hashtagy na #ozfs 
Cieľom je, aby sme sa ľahšie našli. Tj každý športovec (amatér, profesionál), ktorý by sa rád spojil do komunity, kde je vzájomná podpora, stačí zadať tento hashtag. Idete si zašportovať, chcete nových kamarátov, potrebujete radu, rád sa podelíte o svoje skúsenosti, zážitky, zadajte tento hashtag, buďme všetci kamaráti :)

Ako sa stať členom?

Jednoducho sa zaregistrujte cez GMAIL alebo jednoducho cez e-mail na našej stránke. Členstvo je úplne zadarmo.

.. buďte svojím trénerom a manažujte svoje telo ZADARMO!

 

S VAŠIMI 2% podporíte dokončiť náš dlhodobo budovaný online nástroj, ktorý je úplne zadarmo.

Cieľom tohto pomocníka je naučiť každého byť svojím vlastným trénerom.
Jedným z dlhodobo udržateľných spôsobov je porozumieť fungovaniu vlastného tela. Kedy schudneme, kedy priberieme, aké jedlá nám robia dobre/nesedia, sledovať pokrok týždeň po týždni, sledovanie príjmu vody, dostatok spánku, denné poznámky o jedlách, sledovanie hladiny cukru, údaje o príjme a výdaji kalórií, príjem vlákniny, štatistiky o makroživinách a veľa ďaľších... Keďže každý sme iný. Neexistuje jeden dokonalý jedálniček a plán.

A čo je najdôležitejšie, všetko je zadarmo.

 

Tento program sme vyvinuli s mojím veľmi dobrým kamarátom pred X rokmi. Obsahuje všetku našu znalosť. 

Nechceme si toto know-how nechať len pre seba, ani nepožadujeme žiadne poplatky za používanie. Naším cieľom je mať zdravú komunitu okolo nás. S programom ešte stále pracujeme na niekoľkých vylepšeniach. Ak nájdete hociaké chybičky či pripomienky, nájdete mňa ako zakladateľku OZ tu na IG: andrea_ozfs.

 

Ďakujeme za každú pomoc.
 

AKO FUNGUJE DAR na 2%:

FIT SMILE 

IČO: 42425867

Právna forma: Občianske združenie

IBAN číslo účtu: SK3483300000002201483642 / kód banky: 8330 (Fio banka a.s)

 

TERMÍNY pre 2 %:

ŽIVNOSTNÍCI alebo PRÁVNICKÉ OSOBY

do 31.3.20xx - označiť nás ako príjemcu 2 % v daňovom priznaní

ZAMESTNANCI

poproste svojho zamestnávateľa, aby vyznačil v časti VII., že žiadate o vystavenie potvrdenia na účely par.50. Následne do konca apríla vyplňte vyhlásenie o poukázaní 2 % dane a pošlite do 30.4.20xx daňovému úradu v mieste Vášho bydliska (do formulára budete potrebovať aj Ročné zúčtovanie preddavkov na daň z príjmov a Potvrdenie o zaplatení - preto je termín do konca apríla). Keď to urobí za Vás zamestnávateľ, stačí nahlásiť, komu chcete darovať 2 %. Alebo stačí mne osobne dať tlačivo (Potvrdenia) a ostatné doriešim :) viete, kde ma nájdete.

 

 

ĎAKUJEME